Coca-Cola Cup Hrvatska

OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA

Županijski koordinator: Miroslav Pavlinić 098 947 0297; valsorimp@gmail.com

 

Popis osoba zaduženih za organizaciju kvalifikacijskih turnira

 

Grad/datum igranja

Voditelj turnira

Kontakt podaci mobitel/e-mail

Osijek   3.4.2018. utorak 

Sportska dvorana Jug (Ulica kralja Petra Svačića 67 Osijek) - sastanak voditelja 9:00

 

Miroslav Pavlinić

098 947 0297; valsorimp@gmail.com

Đakovo   3.4.2018. utorak

Nastavno sportska dvorana grad Đakovo, (Matije Gupca 13 Đakovo) - sastanak voditelja 9:00

 

Domagoj Perlić

098 878 667

Beli Manastir 4.4.2018. srijeda

Nastavno sportska dvorana (Skolska 3 Beli Manastir) - sastanak voditelja 9:00

 

 Tomislav Piršl

 098 186 6401

Našice 4.4.2018. srijeda

dvorana OŠ kralja Tomislava (Ulica Matice hrvatske 1), sastanak voditelja 2003. godišta u 8:15, sastanak voditelja za 2000. godište u 9:30.

 Mario Gajski  091 544 6995

 

Poštovani voditelji ekipa,

 

Županijsko natjecanje održat će se 19.04.2018 za generaciju 2000. i mlađi, a 20.04.2018 za generaciju 2003. i mlađi

 

Ždrijeb je napravljen izvlačenjem gradova pazeći da prvoplasirana ekipa jednog grada ide na drugoplasiranu ekipu drugog grada i da se ekipe iz istog grada nemogu naći prije finala. Ždrijeb je odrađen ranije kako bi vam se smanjilo čekanje do vaše prilike za osvajenje kupa. 

 

Natjecanje se odvija u Osijeku u dvorani Jug prema sljedećem rasporedu:

 

četvrtak 19.4:

Raspored odigravanja 2000. i mlađi:

 

A1 11:00 - 11:35 SICO (Os) - Stiloplast (Đa)

A2 11:40 - 12:15 Udruga mladih Lug (BM) - Uvijek žedni (Na)

A3 12:20 - 12:55 Bilić Erić Security (Os) - Gucci gang (Đa)

A4 Vrt (Na) je ždrijebom prazan prvo kolo

A5 13:00 - 13:35 A1 - A2

A6 13:40 - 14:15 A3 - A4

A7 14:20 - 14:55 A5 - A6

 

petak 20.4.:

Raspored odigravanja 2003. i mlađi:

A1 11:00 - 11:35 Sokijevi  Pokemoni (Na) - 6ix-9ine team (BM)

A2 11:40 - 12:15 Đakovo (Đa) - Lega Mali (Os)

A3 12:20 - 12:55 Punoglavci (Na) - Sjever (Đa)

A4 13:00 - 13:35 Lutkani (BM) - Legia Grafičar (Os)

A5 13:40 - 14:15 A1 - A2

A6 14:20 - 14:55 A3 - A4

A7  15:00 - 15:35 A5 - A6

 

Molim timove da dođu barem pola sata prije početka utakmice kako bi ispunili prijavu i provijerili dob igrača. 

Timovi koji ne dođu u navedenom terminu svojim nedolaskom gube utakmicu i protivnik ide dalje.

 

 

 


Coca-Cola Cup Hrvatska