5. ZADAR  (Split Dubrovnik Šibenik Knin Sinj Makarska Togir Kaštela)
Antonio Surać  099-722-4480

RASPORED ODBOJKA NA PIJESKU

Državna završnica u odbojsci na pijesku održat će se u Splitu od 4.8. do 6.8.2018. godine.

Među odbojkašicama i odbojkašima natjecanje će se odvijati u jednoj starosnoj kategoriji za rođene 2003. godine i mlađe.

Očekujemo sudjelovanje na regionalnim turnirima 6-10 ekipa odnosno 150 do 250 učesnika.

Na finalni turnir u Splitu plasman će izboriti najbolje dvije ekipe u svakoj kategoriji iz svih turnira.

Ekipa se sastoji od 2 igrača bez prava zamjene. Kategorije odbojka na pijesku su sljedeće:

- 2003 god i mlađi u muškoj i ženskoj konkurenciji

Utakmica se igra u jedan dobiveni set (25 poena), a polufinale i finale u dva dobivena seta (21 poen). U slučaju neriješenog rezultata igra se treći set (15 poena).