Tenis

Priprema, servis, kreni. Popularnost tenisa potvrđuje činjenica da je standardno i u programu Olimpijskih igara.

Tenis

Direktor tenisa: Hrvoje Gojmerac 095 389 2200; Teniski Klub Futur Zagreb: futurtennis@gmail.com

Natjecanje se održava u pojedinačnoj muškoj i ženskoj konkurenciji u sljedećim kategorijama:

JUNIORI - (2005 i mlađi) - ŽUTA GRUPA

KADETI (2010 i mlađi) - ZELENA GRUPA

MLAĐI KADETI (2011 i mlađi.) - NARANČASTA GRUPA

Sustav natjecanja određuje voditelj tenisa sukladno broju natjecatelja.

Datume održavanja turinira ćemo na vrijeme objaviti. Za sve informacije u vezi natjecanja kontaktirajte direktora tenisa gdin. Hrvoja Gojmerca.

 

Gradovi održavanja turnira

1. Zagreb 10.6.-12.6.2020. (TC MAKSIMIR, XI Ravnice bb, Zagreb) 

Vrijeme prijave: najkasnije do 8.6.2020 g na futurtennis@gmail.com ili na obrascu SIM (http://prijava.igremladih.org/)

OSOBNE PRIJAVE: kod ulaza u dvoranu na TC Maksimir (ispred teniskog zida)

ZELENA GRUPA 10.6.2020 u srijedu od 9.00-9.30 (2010 god)

ŽUTA GRUPA 11.6.2020 u četvrtak 9.00-9.30 (2005 god)

NARANČASTA GRUPA 12.6.2020 u petak 15.00-15.30 (2011)

 

2. Rijeka (TK KVARNER)

Vrijeme prijave: najkasnije do 11.06.2020. na info@tkk.hr ili na obrascu SIM (http://prijava.igremladih.org/)
 
OSOBNE PRIJAVE: u Teniskom Centru Marčeljeva Draga - Tenis klub Kvarner
 
NARANČASTA GRUPA: Nedjelja, 14.06.2020. od 9:30 - 10:00 sati
ZELENA GRUPA: Nedjelja, 14.06.2020. od 08:30 - 09:00 sati
ŽUTA GRUPA: Subota, 13.06.2020. od 09.30 - 10.00 sati

3. Donji Miholjac (TK Donji Miholjac) 

 

NARANČASTA GRUPA   –  dječaci 06.06. (subota) u 10:00 sati

                                            djevojčice 06.06. (subota)  u 11:00 sati

 ZELENA GRUPA -   dječaci 07.06. (nedjelja)  u     10:00 sati

                                 djevojčice 07.06. (nedjelja) u  11:00 sati

 

4. Koprivnica (TK Koprivnica)

ZELENA GRUPA -   dječaci 06.06. (subota)      u     09:00 sati

                                 djevojčice 06.06. (subota) u     10:00 sati

 ŽUTA GRUPA     –   dječaci 06.06. (subota) u 12:30 sati

                                  djevojčice 06.06. (subota) u 12:30 sati

NARANČASTA GRUPA   –  dječaci 07.06. (nedjelja) u 10:00 sati

                                            djevojčice 07.06. (nedjelja)  u 10:00 sati

 

5. Đurđevac (organizator Mario Lončarić)

 

ZELENA GRUPA -   dječaci 11.06. (četvrtak)      u     8.30 sati

                            djevojčice 11.06. (četvrtak) u     10:00 sati

NARANČASTA GRUPA   –  dječaci 11.06. (četvrtak) u 16:00 sati

                                             djevojčice 11.06. (četvrtak)  u 15:00 sati

ŽUTA GRUPA     –   dječaci 13.06. (subota) u 8:30 sati

                                      djevojčice 13.06. (subota) u 10.00 sati

INFORMACIJE: na broj 095/813-4872

 

6. Vinkovci (TK Vinkovci) - 11.6.2020. u 9 sati - žuta grupa Zoran Horvat 091-516 2657

7. Split (TK Dalmacijacement)

 

10.06.2020. srijeda-narančasti turnir, prozivka u 10.00!

10.06.2020. srijeda-žuti turnir, prozivka u 14.00!

17.06.2020. srijeda-zeleni turnir, prozivka u 10.00!

 

8. Dubrovnik (TK Mot - ) Gospino Polje

20.6.2020 godine:

9 sati narančasti turnir
10.30 sati Zeleni turnir
15 sati žuti turnir

9. Slavonski Brod 31.5.2020 u 9 sati ŠRC Klasije (organizator Ivan Škrinjar 091 570 4116)

 

ONLINE PRIJAVE ZA NATJECANJE

PRAVILA TENIS